Produkty na zamówienie / Custom orders

Wybierz siebie i postaw na swój własny styl! WYRÓŻNIĆ SIĘ – właśnie to zjawisko jest najważniejszym elementem w przypadku obcowania z produktami z najwyższej półki. W naszym atelier mebli indywidualnych realizujemy marzenia i spełniamy nieprzeciętne oczekiwania.

Choose yourself and put on your own style! BE DIFFERENT – this is the most important element when dealing with top-class products. In our design studio we make dreams come true and meet extraordinary expectations.


W ramach oferty Tailor-Made wychodzimy na przeciw osobistym gustom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością podejmiemy się dla Ciebie personalizacji produktów z naszej regularnej kolekcji ponad standardowe rozwiązania lub zrealizujemy projekt całkowicie od podstaw według oczekiwanej przez Ciebie specyfikacji, starając się spełnić wszystkie, nawet najbardziej nietypowe, oczekiwania.

Zapraszamy do naszego prestiżowego Concept Store zlokalizowanego we Wrocławiu przy Alei Architektów (Nowe Żerniki, kierunek Leśnica), gdzie w przyjemnej atmosferze spotkasz się z projektantem i wybierzesz swój własny styl! Zaprezentujemy wzorniki, próbki czy omówimy specyfikacje techniczne. Na miejscu posiadamy również prywatne miejsca postojowe przeznaczone dla naszych klientów i usytuowane w bezpiecznym parkingu podziemnym.


Aby złożyć zamówienie niestandardowe, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz kontaktowy.