O MARCE

Za powstaniem atelier Dobek & Stypińska oraz marki DS Manufaktura™ kryje się doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz, a także pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. To właśnie ono dało dwojgu założycielom — Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki premium dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa klienta i dopracowany w detalach, nieszablonowy produkt.

Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś możemy zaproponować naszym klientom produkty najwyższej próby, które spełniają wysokie oczekiwania estetyczne i dają zadowolenie w sferze stylowego wystroju wnętrz.

Kolekcje sygnowane logo DS Manufaktura™ cechuje ręczna produkcja w niskim nakładzie, pod ścisłą kontrolą jakości oraz szczególny nacisk na doświadczenia zakupowe klientów. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, a zarazem ponadczasowy ze względu na wyjątkowy charakter naszego podstawowego materiału — drewna — oraz naturalne efekty pracy ludzkich rąk. Wszystkie egzemplarze są numerowane i uzupełnione odpowiednimi certyfikatami jakości.

Nasze wzornictwo można zdefiniować jako inspirowane stylem Mid-century oraz ideami Bauhaus’u, zaaranżowane w autorskim wydaniu. Bez wątpienia są to meble ponadczasowe i inspirujące, a ich produkcja odbywa się ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik obróbki.