O MARCE

Za powstaniem atelier Dobek & Stypińska oraz marki DS Manufaktura™ kryje się zebrane doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz, a także pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. To właśnie ono dało dwojgu założycielom — Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki premium dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa klienta i dopracowany w detalach, nieszablonowy produkt.

Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś możemy zaproponować naszym klientom kolekcję najwyższej próby, która spełniaja wysokie oczekiwania estetyczne i zapewnia zadowolenie w obszarze stylowego wystroju wnętrz.

Kolekcje sygnowane logo DS Manufaktura™ cechuje ręczna produkcja w niskim nakładzie, pod ścisłą kontrolą jakości oraz szczególny nacisk na doświadczenia zakupowe klienta. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny ze względu na wyjątkowy charakter drewna – naszego głównego materiału – oraz naturalne efekty pracy ludzkich rąk. Wszystkie nasze wyroby są numerowane i uzupełnione odpowiednimi certyfikatami jakości.

Wzornictwo naszych kolekcji można zdefiniować jako inspirowane modernizmem, realizowane w zgodzie z ideami Bauhaus’u, okraszone nutą indywidualności gwarantującą autorski sznyt. Bez wątpienia są to kolekcje ponadczasowe i inspirujące, a ich produkcja odbywa się ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik obróbki.