O MARCE

Kolekcje sygnowane logo DS Manufaktura™ cechuje ręczna produkcja w niskim nakładzie oraz szczególna uwaga, jaką przykładamy do doświadczeń zakupowych naszych klientów. Wszystkie wyroby są niepowtarzalne ze względu na ponadczasowy charakter prestiżowych materiałów, jakich używamy — litego drewna oraz wysokiej jakości metali, a także z uwagi na efekty rzemieślniczej pracy ludzkich rąk. By dodatkowo podkreślić prestiż naszych produktów, każdy egzemplarz jest numerowany i uzupełniony odpowiednimi certyfikatami pochodzenia.

Za powstaniem atelier Dobek & Stypińska oraz marki DS Manufaktura™ kryje się doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz, a także pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. To właśnie ono dało dwojgu założycielom — Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki premium dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa i dopracowany w detalach, nieszablonowy produkt.

Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś możemy zaprezentować ofertę najwyższej próby, która spełnia wysokie oczekiwania estetyczne i zapewnia zadowolenie w dziedzinie stylowego wystroju wnętrz.