O MARCE

Za powstaniem atelier Dobek & Stypińska oraz marki DS Manufaktura™ kryje się zebrane doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz, a także pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. To właśnie ono dało dwojgu założycielom — Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki premium dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa klienta i dopracowany w detalach, nieszablonowy produkt.

Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś możemy zaprezentować kolekcję najwyższej próby, która spełnia wysokie oczekiwania estetyczne i zapewnia zadowolenie w dziedzinie stylowego wystroju wnętrz.

Kolekcje sygnowane logo DS Manufaktura™ cechuje ręczna produkcja w niskim nakładzie, pod ścisłą kontrolą jakości oraz szczególny nacisk na doświadczenia zakupowe naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby są niepowtarzalne ze względu na wyjątkowy charakter drewna, jako naszego głównego materiału, oraz naturalne efekty pracy ludzkich rąk. Każdy egzemplarz jest numerowany i uzupełniony odpowiednimi certyfikatami jakości.

Wzornictwo naszej marki można zdefiniować jako inspirację modernizmem, realizowaną w zgodzie z ideami Bauhaus’u, okraszone nutą indywidualności, która gwarantuje autorski sznyt. Bez wątpienia są to kolekcje ponadczasowe i inspirujące, a ich produkcja odbywa się ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik obróbki.